توضیحات پلن ویژه

پلن طلایی دارای ۶ ویژیگی اختصاصی نسبت به نیاز مشتریان طراحی می شود , آن را برای شما شرح دهیم.

طراحی اختصاصی

  • هما طور که از اسمش مشخص است تیم تخصصی نارون وب برای این پلن از قالب های آماده را به صورت اختصاصی ویرایش کرده و مورد استفاده قرار میگیرد این اطمینان رو به شما عزیزان میده که بعد از طراحی از قالب شما در سایت های دیگر استفاده نخواهد شده , تیم نارون وب این اطمینان رو به شما میده قالب شما کاملا بهینه بوده و آماده اینه تا بتونه شمارو به هدف و مقصود شما برساند .

پشتیبانی۱ساله

  • تیم پشتیبانی نارون وب در این پلن نیز مثل پلن قبلی  ویژگی گذاشته تا یک سال به صورت حرفی از سایت شما در مقابل هرگونه مشکلی پشتیبانی شبانه روزی داشته باشه.

هاست و دامنه رایگان

  • این ویژگی که تو سه پلن بعدی ماهم قرار داره که بصورت کامل رایگان هاست و دامنه مورد نیاز سایت شمارو آماده سازی میکنیم.

تولید محتوا

اگر مشتریان نیاز داشته باشن تا مطالب اولیه داخل سایت داشته باشن این ویژگی برایشان کاربرد دارد ولی میتونم از این ویژگی استفاده کرده تا تیم تولید محتوا نارون وب باکیفیت ترین مطالب اولیه برای سایت شما آماده و منتشر کنند.

بهینه سازی داخلی

تیم سئو نارون وب بخشی به این پلن اضافه کرده به اسم بهینه سازی داخلی که این امکان رو برای شما مشتریان این پلن اضافه کرده تا سایت شمارو از داخل بهینه سازی کند منظور از بهینه سازی داخلی نکات مورد نیاز قالب و برگه ها دسته بندی ها و سئو مطالب شماست .

پشتیبانی محتوا با کیفیت تا ۳ ماه

تیم تولید محتوای ما تا ۳ماه به پشتیبانی محتوای شمارو به عهده میگیره و با تولید محتوای با کیفیت این امکان رو فراهم میکنه تا جایگاه بهتری در میان رقیبان خود داشته باشید.