طراحی سایت

معرفی تیم طراحی سایت نارون وب

طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین تخصص های نارون وب می باشد، ما با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و با نوآوری تیم طراحی نارون وب  کلیه نیاز های مشتریان را جوابگو هستیم. طراحی وب سایت در نارون وب با در نظر گرفتن استراتزی مشتری برای حضور در اینترنت، توجه به تجربه کاربری و همچنین رویه های طراحی جدید می باشد که در کنار هم یک پکیج کامل برای کلیه بازار ها می باشد. نارون وب طراحی سایت را با توجه به سلیقه مشتری انجام می دهد، با ایجاد محیطی برای پرسش و پاسخ میان ما و شما و فراهم کردن رویه ای مناسب, کلیه نیاز های مشتری را درک کرده و با تسلط به آنچه باید انجام شود، به مشتریان خدمات ارائه میکند.

تیم طراحی نارون وب معتقد است که برای طراحی یک سایت بی نقص باید برپایه قوانین زیر عمل کرد:

  • تحلیل درخواست مشتری نسبت به خواسته و نیاز آن به سایتی که باید طراحی شود و مشاوره رایگان به مشتری.
  •  بهینه سازی کدهای وب سایت شما برای موتورهای جستجو به صورت کاملا حرفه ای از همان استرات شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.
  • هاست و دامنه رایگان برایه کلیه سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی نارون وب.
  • اگر میخواهید پشتیبانی کامل از وب سایت خود داشته باشید تیم ما آمادس تا با ایجاد بهترین محتواهای با کیفتیت این امکان رو برایه شما مشتریه عزیز فراهم کند.

 

آشنایی با ساختار طراحی وب سایت Narvanweb

در این قسمت شما با جزییات  نحوه خدمات طراحی سایت نارون وب آشنا می شوید

تکنولوژی ها مورد استفاده : Bootstrap – php – html – css – js – jQuery – WordPress – joomla! – CI – Laravel

چرا باید سایت داشته باشیم؟

علت نیاز سایت برای شرکت ها و فروشگاه ها و ارائه دهندگان هر نوع خدماتی چیست؟

در گذشته افراد از طریق مراجعه به دفاتر روزنامه های کثیرالانتشار به جستجویه کالا، محصول، خدمات ، شرکت و … بودند!

امروزه دنیای فناوری و اینترنت با ارائه خدمات ، شاید نزدیک و حتی بیشتر از ۶۰% این افراد با مراجعه به سایت ها و سرچ در گوگل، بدون هیچگونه مشکلی به جستجویه خواسته خود میپردازند. با توجه به اینکه آنها به این طریق امکان مقایسه و محدوده ی بیشتری را دارند این آمار روز به روز در حال بالا رفتن است.

حال فکر کنید شما سایتی دارید که رتبه ی آن در گوگل نسبت به رقبا، بالاتر است و افراد بیشتری آنرا می بینند. سپس با سایتی مواجه می شوند که گرافیک بسیار مناسب و امکانات کاملی در آن گنجانده شده است. احتمال درآمد زایی شما تا ۵۰درصد افزایش خواهد داشت.

بهیه سازی وب سایت شما توسط تیم تخصصی ما برای بالا بردن و دیده شدن شما در صفحه اول گوگل

تعریفی مختصر راجب بهینه سازی موتور جستجو (SEO) :

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک روش برای به دست آوردن وب سایت شما در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo یا Bing است. اگر چه این موتورهای جستجو هستند که سایت شما را رتبه بندی می کنند، ما معتقدیم که SEO خوب نتیجه ای از ابتکاراتی است که برای بازدیدکنندگان سایت شما ارزشمند است.

در نارون وب، بازاریابی آنلاین چیزی است که ما می شناسیم . موفقیت های مشتریان ما موفقیت ما است. گفته می شود که زمانی که مشتریان ما به اولین صفحه Google دسترسی پیدا می کنند، هیجان انگیز است. ما با استفاده از تاکتیک های بازاریابی دیجیتالی این استراتژی رو به عمل تبدیل می کنیم .
شما میتوانید با مطالعه 
نحوه کار موتور جستجو چگونه است؟ که در دوقسمت توضیح داده شده بخشی از کار سئو و سئو کاران رو متوجه خواهید شد.ما بهینه سازی سایت شما مشتریان عزیز را با استفاده از تاکتیک های خارج از سایت برای ایجاد استراتژی هایی موثر استفاده و با برنامه ریزی دقیق این اطمینان رو به شما میدهیم که به زودی شاهد پیشرفت روز افزون شما مشتریان و رسید ما به هدف خودمون یعنی جلب رضایت شما مشتریان محترم خواهیم رسید پس با اعتماد به ما صفر تا ۱۰۰ سایت خود را از طراحی تا سئو و بهینه سازی سایت خودرا به ما پس پارید.

پلن ویژه

2 میلیون و 499 هزار تومان

طراحی اختصاصی

پشتیبانی 1 ساله

هاست و دامنه

تولید محتوا

بهینه سازی داخلی

پشتیبانی محتوا با کیفیت تا 3 ماه

پلن طلایی

1میلیون و 999 هزار تومان

طراحی اختصاصی

پشتیبانی 1 ساله

هاست و دامنه

تولید محتوا

بهینه سازی داخلی

-

پلن نقره ای

1میلیون و 499 هزار تومان

طراحی اختصاصی

پشتیبانی 1 ساله

هاست و دامنه ir رایگان

تولید محتوا

-

-

پلن برنزی

999 هزار تومان

طراحی اختصاصی

پشتیبانی 1 ساله

هاست و دامنه irرایگان

-

-

-